Konsultacja pacjenta - czy zabieg jest możliwy? Czy są przeciwskazania?

Cała procedura implantologiczna odbywa się pod pełną kontrolą doświadczonego  implantologa w warunkach klinicznych. Każdy przypadek implantacji jest analizowany indywidualnie i pacjent otrzymuje wiarygodną wiedzę, aby świadomie zadecydować o przystąpieniu do zabiegu.

Implanty - konsultacje

Aby przystąpić do przedsięwzięcia implantacji należy umówić wizytę w naszej firmie (Meditechnika Warszawa tel.22 8108823). Misją naszej firmy jest zapewnienie dostępności implantacji średnio zamożnemu pacjentowi. Celem wizyty konsultacyjnej jest przygotowanie materiału informacyjnego dla lekarza implantologa. Zajmujemy się wdrażaniem różnych systemów implantologicznych od 4 lat i służymy wiedzą i doświadczeniem. Od tego czasu organizujemy szkolenia implantologiczne dla stomatologów.  Z doświadczenia wiemy, że pacjent oczekuje realnej wiedzy o implantach, impantacji, o wielu aspektach związanych a dalszym funkcjonowaniem implantu w ustach pacjenta. Służymy tą wiedzą jednocześnie staramy się wykorzystać niespotykane zalety implantu IBS (Korea). Po takiej wizycie konsultacyjnej implantolog bezpośrednio z pacjentem ustala dalszy przebieg procedury.

 

Strona główna | Konsultacja pacjenta - zabieg implantologiczny | Opis systemu IBS | Koszty zabiegu | Materiały dentystyczne - sklep int.