Nasza misja

Nazywam się Antoni Jakubowski i prowadzę firmę stomatologiczną od 25 lat.  Od siedmiu  lat moją pasją stały się implanty zębowe. Czy wiecie, że w Chinach,lub Korei - 90% dentystów wykonuje zabiegi implantologiczne. W naszym kraju jest odwrotnie - zabiegi implantologiczne wykonuje mniej niż 10% dentystów. Dlaczego tak jest  - w dużym skrócie - jak nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze... Naszą misją jest zapewnić  implantację z wykorzystaniem przodującej technologii implantu IBS (Korea) przy niskich opłatach, tak aby średnio zamożny pacjent mógł sobie na to pozwolić. Zaniżona cena nie wpływa na obniżenie jakości zabiegu, gdyż zapewniamy pełne warunki kliniczne i wysokie doświadczenie implantologiczne. Tak się składa,że sam mam 4 implanty zębowe od 7  lat i dzięki temu wykorzystuję całe łuki zębowe do żucia pokarmów. To skłoniło mnie do poszukiwań, aby ludziom w moim wieku (68)  - pomóc.

Implanty - konsultacje

Aby wziąć udział w naszym przedsięwzięciu należy umówić  się na spotkanie konsultacyjne w naszej firmie (Meditechnika Warszawa tel. 22 8108823).   Na takim spotkaniu wyjaśnimy cały przebieg przeprowadzenia implantacji i wszystkich innych aspektów dotyczących danego przypadku.  Sytuację danego przypadku analizuje specjalista impantolog i po bezpośredniej wizycie zapada decyzja co wykonania zabiegu i rozpoczęcia procedury ropoczynając na wszczepieniu implantu, poprzez okresowe kontrole, a na wykonaniu odbudowy protetycznej skończywszy. Preferujemy  implanty IBS(Korea),które zapewniają niespotykane możliwości małoinwazyjne wkręcenie implantu, chociaż również istnieje możliwość zastosowania przodujących implantów BEGO SEMADOS (Niemcy).

 

Strona główna | Konsultacja pacjenta - zabieg implantologiczny | Opis systemu IBS | Koszty zabiegu | Materiały dentystyczne - sklep int.